Karma dla psów

Wybór karmy dla pupili stanowi nie lada wyzwanie, ponieważ musi zawierać ona odpowiednie składniki odżywcze i być smaczna, aby pupil mógł się nią zajadać. Ważne podkreślania jest również fakt, że karma powinna zostać dobrana do właściwego wieku pieska. Dlaczego? Ponieważ pies w każdym okresie życia potrzebuje trochę innych wartości odżywczych. Jaka karma dla psa wiejska zagroda będzie odpowiednia?

Karma dla psów

Karma wiejska zagroda jest suchą i mokrą karmą o ponadprzeciętnym składzie, która dba, aby dieta pupila była zbilansowana i bogata w wartości odżywcze. Warto podkreślić, że Wiejska zagroda to jedna z czołowych marek, której celem jest wyprodukowanie zdrowej, świeżej i smacznej karmy dla psów. Karma ta wyróżnia się przede wszystkim świeżymi, naturalnymi składnikami, które pochodzą od lokalnych i godnych zaufania dostawców.

Co jest w ofercie Wiejskiej Zagrody?

Produkty Wiejskiej Zagrody pozbawione są sztucznych komponentów, barwników, ulepszaczy smaku i konserwantów. Aż 85% składu karmy to wysokiej jakości mięso, które w żadnym wypadku nie jest przetwarzane. Karma jest również pozbawiona soi i zbóż, dzięki czemu pupile nie są narażone na ataki alergii. Produkty Wiejskiej Zagrody stanowią bowiem pełnowartościowe i zbilansowane pożywienie. Oznacz to, że karma zawiera świeże składniki, białko mięsne, warzywa, owoce i zioła. Ważne podkreślenia jest fakt, że produkty zawierają minimum węglowodanów z racji tego, że naturalny jadłospis drapieżników jest całkowicie pozbawiony tych wartości. Ciekawostką stanowi specjalny składnik, który powoduje, że zwierzaki mają zdrową i lśniące sierść – tym składnikiem jest olej z łososia oraz drożdże browarnicze.

Warto podkreślić, że Wiejska Zagroda produkuje suche i mokre karmy dla zwierząt. Suche produkty podzielone są na karmy dla szczeniąt i psów dorosłych. Chrupki są różnej wielkości, dlatego bez problemu będzie dopasowanie ich do wieku i wielkości pupila. Wiejska zagroda dla szczeniąt charakteryzuje się chrupkami o niewielkiej wielkości i smaku jagnięciny ze szpinakiem bądź mięsa indyczego z jabłkiem – produkty te są naprawdę lubiane przez psich maluchów. W sytuacji, gdzie zwierzak nie przepada za suchą karmą można podać mokrą karmę, której skład jest równie dobry i bogaty w składniki odżywcze. Dzięki dużemu asortymentowi smakowemu, wybór karmy nie stanowi żadnego problemu – karma jest smaczna i przede wszystkim właściwie zbilansowana, dzięki czemu pupil rośnie zdrowo i prawidłowo się rozwija. Karma Wiejska Zagroda dba bowiem o zwierzaki już w pierwszych tygodniach ich życia, dlatego też każdy składnik jest starannie dobrany i jest wysokiej jakości.